Develey, znany producent delikatesowych sosów zimnych i musztard, wybrał agencję WALK PR do obsługi komunikacyjnej marek Develey, Tabasco i Kikkoman.
W zakres działań zleconych WALK PR wchodzi komunikacja produktowa, wewnętrzna, kryzysowa i obsługa wydarzeń specjalnych. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.
Develey to firma założona w Niemczech w 1845 roku, która na polskim rynku obecna jest od 1995 roku. W ostatnich latach marka zdobyła pozycję jednego z najbardziej liczących się producentów musztard i delikatesowych sosów zimnych. W Polsce obok produktów własnych oraz produkowanych dla klientów, do których należy m.in. McDonald’s, Develey zajmuje się również dystrybucją marek Kikkoman i Tabasco.
Źródło: 24pr.pl, 2012-02-02