Dzień dobry! 17 Maj 2012
Login / E-mail:
Hasło:
 
 

Informacje

Data: 19-12-2011

GetClose dla Grupy Concept Development

Grupa Concept Development podpisała umowę o współpracy z agencją GetClose.
 
Agencja będzie odpowiedzialna za opracowanie i realizację strategii PR dla nowej inwestycji w Warszawie: Concept Tower – nowoczesnego biurowca klasy „ A+” powstającego przy ulicy Grzybowskiej 87 (przy zbiegu z ulicą Karolkową) w samym centrum powstającego Warsaw Business Center.
GetClose będzie także odpowiedzialne za realizację i koordynację wszystkich działań marketingowych dotyczących inwestycji, min.za : prowadzenie biura prasowego, organizację eventów, planowanie i zakup mediów.
Agencja została wybrana na podstawie rekomendacji. Realizacją działań z ramienia GetClose pokieruje Agnieszka Cwalina.
Grupa Concept Development obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2003 roku. Specjalizuje się w dwóch kluczowych sektorach nieruchomości: budynków i parków biurowych oraz mieszkaniowym.
 
Źródło: GetClose, 2011-12-19

Ankieta

Na stronie internetPR najbardziej brakuje mi:
głosuj wyniki

Newsletter

Codziennie newsletter z najważniejszymi informacjami.
zapisz

Fundację wspierają

Współpracujemy z :
polskie stowarzyszenie public relation związek firm public relations
internetPR.pl pomagają:
netpr ideo
InternetPR
realizacja ideo, powered by edito cms