Dzień dobry! 24 Sierpień 2017
Login / E-mail:
Hasło:
 

 
 

internetPR.pl


O internetPR.pl

 
Jesteśmy społecznością osób związanych z public relations, których łączy wizja silnej i nowoczesnej branży. internetPR.pl powstał, aby integrować i edukować poprzez wymianę poglądów, doświadczeń i opinii.

Od 2006 roku społeczność internetPR.pl działa jako Fundacja internetPR.pl.


  • NIE organizacja branżowa

Jesteśmy społecznością zawodową, która działa na rzecz edukacji, wymiany wiedzy i doświadczeń, doskonalenia zawodowego polskich PR-owców, prestiżu zawodu specjalisty PR, a także stymulowania rozwoju polskiego rynku usług PR. Chcemy promować dobry PR, dzielić się doświadczeniami, a także wspomagać organizacje branżowe w realizacji ich celów.

  • InternetPR.pl dla edukacji

Public relations to w Polsce dziedzina z zaledwie kilkunastoletnim stażem. Jeszcze krótsze są doświadczenia wykorzystywania internetu w działaniach public relations. Tutaj wszyscy zbieramy dopiero pierwsze doświadczenia i uczymy się.

  • Niekomercyjny

Powstał z inspiracji firmy netPR.pl, dostawcy narzędzi internetowych dla branży public relations, a także dzięki zaangażowaniu wielu osób i firm. Jest utrzymywany przez sponsorów oraz reklamodawców, którzy pomagają nam w rozwoju serwisu oraz realizacji projektów realizowanych przez społeczność serwisu.

  • InternetPR.pl otwarty ...

... i dlatego zapraszamy do naszego grona nie tylko czynnych zawodowo specjalistów PR. Czekamy również na osoby zainteresowane tematyką public relations, a w szczególności studentów PR oraz tych, chcą związać się z tą dziedziną. Zapraszamy również dziennikarzy zainteresowanych tematyką PR-u.

Ankieta

Na stronie internetPR najbardziej brakuje mi:
głosuj wyniki

Newsletter

Codziennie newsletter z najważniejszymi informacjami.
zapisz

Fundację wspierają

 

AMRA
 

Współpracujemy z :
polskie stowarzyszenie public relation związek firm public relations
internetPR.pl pomagają:
netpr ideo
InternetPR
realizacja ideo, powered by edito cms