Dzień dobry! 28 Czerwiec 2017
Login / E-mail:
Hasło:

Partnerzy

Partnerem serwisu jest:
Oferty Pracy w GoldenLine

Giełda pracy

Klient serwisu GoldenLine

Staż w Zespole Komunikacji - Wrocław

Data: 20-04-2017

Nazwa firmyWabco Polska Sp. z o.o.
StanowiskoStaż w Zespole Komunikacji

Oferta

Oferujemy:

  • Płatny staż
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Przygotowanie do pracy w branży komunikacji korporacyjnej (wewnętrznej),
  • Możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce w kreatywnym, międzynarodowym zespole,
  • Uczestnictwo w procesie budowania wizerunku firmy,
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy.

WABCO jest liderem innowacji i globalnym dostawcą technologii poprawiających bezpieczeństwo oraz efektywność działania pojazdów ciężarowych. Od ponad 150 lat WABCO niezmiennie pozostaje pionierem przełomowych produktów i systemów hamowania, stabilizacji jazdy, zawieszenia, automatycznych skrzyń przekładniowych oraz aerodynamiki.

W Polsce, WABCO z sukcesem rozwija działalność we Wrocławiu od 1999 roku. WABCO Polska zatrudnia ponad 2000 pracownikow w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych i Centrum Badawczo-Rozwojowym (R&D). Nasi pracownicy wspierają procesy biznesowe, zintegrowany łańcuch dostaw oraz centrum globalnych usług finansowych.

Podstawowe obowiązki:

  • Wsparcie bieżące projektów prowadzonych przez Zespół Komunikacji na poziomie globalnym i krajowym,
  • Przygotowywanie materiałów do kampanii informacyjnych,
  • Udział we wdrażaniu nowej platformy intranetowej,
  • Współpraca przy organizacji audytów komunikacyjnych,
  • Przygotowywanie różnego typu prezentacji,
  • Współpraca przy organizowaniu wydarzeń dla pracowników,
  • Dystrybucja materiałów informacyjnych z wykorzystaniem istniejących
    kanałów komunikacji.

Wymagania:

  • Student lub absolwent na kierunku: dziennikarstwo, komunikacja społeczna, marketing, filologia polska lub obca i pokrewne,
  • Umiejętność pisania tekstów,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym - w mowie i piśmie,
  • Kreatywność, pomysłowość, inicjatywa
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy z programami typu Content Management Systems oraz graficznymi i DTP (Corel, InDesign) będzie dodatkową zaletą.

LokalizacjaWrocław
BranżaMarketing/Reklama/Public Relations, Staże
Termin ważności2017-05-25
Źródło oferty Oferty Pracy w GoldenLine

Ankieta

Na stronie internetPR najbardziej brakuje mi:
głosuj wyniki